Militaria

Zahl der Lose: 117

1941 Magyar Futár I. évf. 12. sz., 1941. aug. 14., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
14195.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Signal, második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat novemberi száma, gazdag képanyaggal
14196.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Magyar Futár II. évf. 12. sz., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival
14197.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Magyar Futár II. évf. 4. sz., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival
14198.

Rufpreis:
2 000 HUF

1942 Magyar Futár II. évf. 8. sz., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival
14199.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Signal, második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat novemberi száma, gazdag képanyaggal, sérült
14200.

Rufpreis:
2 000 HUF

1943 A M. kir. 55. honvéd határvadász portyázó osztály tisztikara, kartonra kasírozott fotó, kis felületi sérüléssel, 17×22 cm
14201.

Rufpreis:
6 000 HUF
21

Bajonett, kis sérüléssel, h: 37 cm
14202.

Rufpreis:
4 000 HUF
34

1944. Szolgálati jegy, 2 db (egy eredeti és a másolata).1944. október 5. A Magyar Királyi I. Hadtestparancsnokság által kiadott sorozó papír. A bejegyzés szerint a behívott nem jelent meg a sorozó bizottság előtt.
14203.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF