Militaria Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2436228
14195
399
Military
1941 Magyar Futár I. évf. 12. sz., 1941. aug. 14., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2439254
14196
399
Military
1942 Signal, második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat novemberi száma, gazdag képanyaggal 2439267
14197
399
Military
1942 Magyar Futár II. évf. 12. sz., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival 2439270
14198
399
Military
1942 Magyar Futár II. évf. 4. sz., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival 2439266
14199
399
Military
1942 Magyar Futár II. évf. 8. sz., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival 2439255
14200
399
Military
1941 Signal, második világháborús magyar nyelvű, német propaganda folyóirat novemberi száma, gazdag képanyaggal, sérült
2436736
14201
399
Military
1943 A M. kir. 55. honvéd határvadász portyázó osztály tisztikara, kartonra kasírozott fotó, kis felületi sérüléssel, 17×22 cm 2436259
14202
399
Military
Bajonett, kis sérüléssel, h: 37 cm 2434226
14203
399
Military
1944. Szolgálati jegy, 2 db (egy eredeti és a másolata).1944. október 5. A Magyar Királyi I. Hadtestparancsnokság által kiadott sorozó papír. A bejegyzés szerint a behívott nem jelent meg a sorozó bizottság előtt. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF