Militaria

Zahl der Lose: 117

1925 Honthy-Lethenyey Béla pápai 7. honvéd huszárezred századosának hősi hamvainak haza szállításának, és temetésének értesítője.
14181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Gyula katona vegyes iratai (zsebnaptár, igazolványok, imakönyv, számolócédulákra írt feljegyzések, stb.)
14182.

Rufpreis:
12 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 37. sz., 1944. szept. 13., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, szakadásokkal, hiánnyal, 24 p
14185.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 36. sz., 1944. szept. 6., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kis szakadásokkal, foltokkal, 24 p
14186.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 35. sz., 1944. aug. 30., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kis szakadásokkal, 24 p
14187.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 34. sz., 1944. aug. 23., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
14188.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 22. sz., 1944. máj. 31., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, hiánnyal, 24 p
14189.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 11. sz., 1944. márc. 16., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
14190.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 9. sz., 1944. márc. 1., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal és hiánnyal, 24 p
14191.

Rufpreis:
4 000 HUF

1943 Magyar Futár III. évf. 29. sz., 1943. júl. 14., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, szakadásokkal, a borítón kis hiánnyal, 24 p
14192.

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Magyar Futár II. évf. 13. sz., 1942. márc. 25., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
14193.

Rufpreis:
4 000 HUF

1944 Magyar Futár IV. évf. 39. sz., 1944. szept. 27., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
14194.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF