Militaria Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437227
14181
399
Military
1925 Honthy-Lethenyey Béla pápai 7. honvéd huszárezred századosának hősi hamvainak haza szállításának, és temetésének értesítője.
2429389
14182
399
Military
Kovács Gyula katona vegyes iratai (zsebnaptár, igazolványok, imakönyv, számolócédulákra írt feljegyzések, stb.) 2436357
14185
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 37. sz., 1944. szept. 13., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, szakadásokkal, hiánnyal, 24 p
2436344
14186
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 36. sz., 1944. szept. 6., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kis szakadásokkal, foltokkal, 24 p
2436328
14187
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 35. sz., 1944. aug. 30., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kis szakadásokkal, 24 p
2436316
14188
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 34. sz., 1944. aug. 23., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2436308
14189
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 22. sz., 1944. máj. 31., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, hiánnyal, 24 p
2436295
14190
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 11. sz., 1944. márc. 16., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2436279
14191
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 9. sz., 1944. márc. 1., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal és hiánnyal, 24 p
2436262
14192
399
Military
1943 Magyar Futár III. évf. 29. sz., 1943. júl. 14., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, szakadásokkal, a borítón kis hiánnyal, 24 p
2436258
14193
399
Military
1942 Magyar Futár II. évf. 13. sz., 1942. márc. 25., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
2436364
14194
399
Military
1944 Magyar Futár IV. évf. 39. sz., 1944. szept. 27., szerk.: Rajniss Ferenc, a II. világháború híreivel és fotóival, kisebb szakadásokkal, 24 p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF