Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
14 000HUF
19
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Tavaszünnep. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 24×30 cm