Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Grün E. jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött magyar festő alkotása: Hölgy madarakkal. Tus, akvarell, papír. Antik, dekoratív historizáló üvegezett fa keretben, hátoldalán Grün József kőbányai keretező bélyegzőjével. 15x21 cm