1979 MSZMP Csepel Művek Bizottsága által készített emlékalbum Paizs Gábor részére, 20 db beragasztott fotóval, 13×18 cm + 2 db Kádár Jánost ábrázoló fotó + 1 db beragasztott oklevél
19 darabos régi nagy méretű fotó tétel: Mind jelzett: Bugesch Lajos, színezett, Leitmann Sándor, Blahos, Várkonyi, Magyar Fotó. 3 db tablókép: postatisztképző. pestszenterzsébeti gimnázium, elektrotechnikai iskola, divatfotók, esküvői, családi.
Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
cca 1977 Gereben és csizmahúzó, Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó, 11,5x18 cm és13x17,8 cm