Foto

Zahl der Lose: 364

cca 1900-1920 Iskolai csoportfotók, családi képek, 4 db kartonra kasírozott fotó, egyik hátoldalon feliratozva, 16×22 cm
13721.

Rufpreis:
1 200 HUF

1979 MSZMP Csepel Művek Bizottsága által készített emlékalbum Paizs Gábor részére, 20 db beragasztott fotóval, 13×18 cm + 2 db Kádár Jánost ábrázoló fotó + 1 db beragasztott oklevél
13722.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1915 Érdekes Újság harctéri felvételei, 6 db fénynyomat, 17,5×24 cm + ismertető lap
13723.

Rufpreis:
1 600 HUF

1947 A Vasuti-Tisztképző Intézet 1946/1947 tanévének tanári kara és hallgatói, tabló fotó, 15x21 cm
13724.

Rufpreis:
3 000 HUF

A régi és az új (cím nélkül, Totó Bar, Róma?). Művészfotó. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Török Richárd szobrászművész hagyatékából. 48x69 cm
13725.

Rufpreis:
5 000 HUF

19 darabos régi nagy méretű fotó tétel: Mind jelzett: Bugesch Lajos, színezett, Leitmann Sándor, Blahos, Várkonyi, Magyar Fotó. 3 db tablókép: postatisztképző. pestszenterzsébeti gimnázium, elektrotechnikai iskola, divatfotók, esküvői, családi.
13726.

Rufpreis:
2 000 HUF

13727.

Rufpreis:
1 800 HUF

Annie Leibovitz (1949-): Robert Redford. Fotóprint, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 42x42 cm, keret belső méret: 70x50 cm
13728.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Annie Leibovitz (1949-): Clint Eastwood. Fotóprint, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 43x43 cm, keret belső méret: 70x50 cm
13729.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1977 Gereben és csizmahúzó, Botta Dénes (1921-2010) budapesti fotóművész hagyatékából 2 db pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotó, 11,5x18 cm és13x17,8 cm
13730.

Rufpreis:
2 000 HUF

13731.

Rufpreis:
10 000 HUF

Eifert János (1943- ): A természet csendje, hátoldalán címkén feliratozott és autográf felirattal ellátott fotó, 30x23,5 cm
13732.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF