cca 1936-50 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról Kiss Ferenc Szörényi Éva, Lehoczky Zsuzsa, stb.; hátoldalán feliratozott, többségében datált Mérei fotográfus valamint Solty Kató bélyegzőjével jelzett felvétel, 18x13 cm körüli méretben
1934 Az első magyar folyó és tengerjáró kereskedelmi hajó a Budapest. A sólyán, a Dunán, Jaffában, megérkezése első útjáról Alexandriából megépítésére a következő évben. 5 fotó 22x14 cm - től 6x8 cm ig. / The first commercial sea and river cruise ship Budapest. During and after manufacturing, in Jaffa, on the return from the first trip from Alexandria 5 photos
cca 1968 Törőcsik Mari (1935-1921) színésznőről készült felvételek, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 21 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
cca 1966 Moór Marianna (1943) és Latinovits Zoltán (1931-1976) színészekről készült portrék és közös felvételek, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 29 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm
cca 1969 Agárdy Ilona (1940-2001) színésznőről készített portrék, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 12 db vintage NEGATÍV, 6x6 cm