Foto Zahl der Lose: 364
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2403869
13733
399
Photo
Eifert János (1943- ): Vízpart, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, 24x23 cm
2403871
13734
399
Photo
Eifert János (1943- ): Levelek, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, 23,5x30 cm
2403839
13735
399
Photo
Eifert János (1943- ): Vízesés, jelzés nélküli fotó, 30×50 cm 2433260
13736
399
Photo
cca 1880 Régi Budapest, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékában fellelt 13 db NEGATÍV, 3x4,8 cm és 3,7x4,7 cm között 2238058
13737
399
Photo
2439009
13738
399
Photo
Tóth Gyula (1891-1970): Téli erdő (Normafa?), 1934. Kézzel színezett vintage fotó, jelzett, 24x24 cm
2416857
13739
399
Photo
Páger Antal színművész filmbéli jelenetben Tobis jelzett filmfotó sarkán kis hiány. 29x23 cm
2439362
13740
399
Photo
Hodobay Sándor (1880-1957) portréja díszmagyarban, Miskolc polgármestere 1922-35 között, feltehetően I. világháborús kitüntetésekkel dekorálva, díszszablyával, vintage fotó kartonon Barna fényképész miskolci műterméből, kartonon szárazpecséttel jelzett, fotó sérült. Üvegezett, sérült fa keretben. 19,5x15 cm 2443266
13741
399
Photo
cca 1920-1930 Fiatal lány portréja, kartonra kasírozott fotó Kardos és Rosband műterméből, sérült karton, 15×11 cm 2443969
13742
399
Photo
cca. 1880-1920 kb. 21 db keményhátú portréfotó. 10x6,5 és 21x13,5 cm között. 2401944
13743
399
Photo
cca 1920-30 Zenészek és táncosok magyaros népviseletben, feltehetően hagyományörző egyesület tagja. Vintage fotó kartonon, Árvay József fényképész bélyegzőjével a kartonon. Üvegezett fa keretben, 15,5×21,5 cm 2445396
13744
399
Photo
cca 1910 2 db nagypolgári szobabelső fotólap Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF