Foto

Zahl der Lose: 364

Eifert János (1943- ): Vízpart, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, 24x23 cm
13733.

Rufpreis:
4 000 HUF

Eifert János (1943- ): Levelek, jelzés nélküli fotóművészeti alkotás, 23,5x30 cm
13734.

Rufpreis:
4 000 HUF

Eifert János (1943- ): Vízesés, jelzés nélküli fotó, 30×50 cm
13735.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1880 Régi Budapest, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékában fellelt 13 db NEGATÍV, 3x4,8 cm és 3,7x4,7 cm között
13736.

Rufpreis:
2 400 HUF

13737.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth Gyula (1891-1970): Téli erdő (Normafa?), 1934. Kézzel színezett vintage fotó, jelzett, 24x24 cm
13738.

Rufpreis:
2 000 HUF

Páger Antal színművész filmbéli jelenetben Tobis jelzett filmfotó sarkán kis hiány. 29x23 cm
13739.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hodobay Sándor (1880-1957) portréja díszmagyarban, Miskolc polgármestere 1922-35 között, feltehetően I. világháborús kitüntetésekkel dekorálva, díszszablyával, vintage fotó kartonon Barna fényképész miskolci műterméből, kartonon szárazpecséttel jelzett, fotó sérült. Üvegezett, sérült fa keretben. 19,5x15 cm
13740.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1920-1930 Fiatal lány portréja, kartonra kasírozott fotó Kardos és Rosband műterméből, sérült karton, 15×11 cm
13741.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca. 1880-1920 kb. 21 db keményhátú portréfotó. 10x6,5 és 21x13,5 cm között.
13742.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920-30 Zenészek és táncosok magyaros népviseletben, feltehetően hagyományörző egyesület tagja. Vintage fotó kartonon, Árvay József fényképész bélyegzőjével a kartonon. Üvegezett fa keretben, 15,5×21,5 cm
13743.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 2 db nagypolgári szobabelső fotólap
13744.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF