Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Építési és pályafenntartási műszaki adatok. A. kiadás. Bp., 1958, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 294 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kihajtható mellékletekkel, a mellékletek egy része a összeragadt a lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra