1895 V. Pótlék a hivatalos kilométer-mutatóhoz. Szerk.: Smolik F. Bécs, 1895, R. v. Waldheim-ny., XV+180 p. Az utolsó két lapon lyukkal, sérüléssel, kissé foltos borítóval, hiányzó hátsó borítóval, aláhúzásokkal. Benne a M. Kir. Államvasutak vasúti állomások betűsor szerinti jegyzékével, a 138-159 oldalak között szövegközti térkép vázlatokkal is.
Közlekedési határozmányok. I. rész. A MÁV Budapesti Elővárosi Vasút (MÁV. Bev.) vonalai részére. Bp., 1954, MÁV Budapesti Igazgatóság, 172 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, benne 3 gépelt papírral, valamint egy Vertrags Werkstätten Verzeichnis. Ausgabe Oktober 1968. hn., 1968, VEB Elektrogerätewerk Suhl.
1938 VOGE Vasutasok Zsebkönyve 1943 évre. Szerk.: Dr. Bezőky József. Bp., A Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete, 319 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban
Építési és pályafenntartási műszaki adatok. A. kiadás. Bp., 1958, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 294 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kihajtható mellékletekkel, a mellékletek egy része a összeragadt a lapokkal.
Halász Tibor, Vass László: A vasúti közlekedés gazdaságtana és tervezése. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. 374 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
Lothar Beer: Die Bergenzerwaldbahn. Ein Beitrag zur Verkehrsgeschichte Voralbergs. Zürich, 1977, Eurovapor. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.