Antik Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2408979
11535
398
Antique
Ezüst(Ag) talpas üveg pálinkás pohár, 2 db, jelzett, hibátlan, m: 5 cm 2400158
11536
398
Antique
Steampunk, fém asztali lámpa, új vezetékezéssel, burával. 50 cm
2412574
11537
398
60000
Antique
Osztrák art deco íróasztal készlet (8-10 részes), XX. sz. első fele. Fekete márvány, felületzáró festéssel, fém szerelékekkel, jó állapotban.
1869815
11538
398
Antique
2426628
11539
398
Antique
Ezüst(Ag) nyelű süteményes készlet, 6+6+1 db, dobozban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF