Antik

Zahl der Lose: 53

1951 Orion TVR 222 rádiókészülék. Restaurálva. hátlap nélkül, működő, jó állapotban 30x24 cm
11523.

Rufpreis:
10 000 HUF

11524.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11525.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11526.

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm
11527.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Szecessziós füles réz tálca XX sz. eleje 43x20 cm
11528.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Régi ovális tükör, gipsz rátétes fa kerettel, rózsás díszítéssel, sérült, 51x31,5 cm
11529.

Rufpreis:
4 000 HUF

11530.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11531.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gazdajelvény kalászokkal fa hordozón, 1905 és 1930 évszámokkal, ezüst (Ag) gravírozott fém lappal és ezüst (Ag) keretben, jelzett, FB mesterjeggyel, br. 216 g, 20x18x0,5 cm. Üvegezett szövet borítású, kopott és kissé sérült, hiányos tokban, tok: 26x24x3 cm
11532.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Friedrich Gornik (1877-1943): Asztali tintatartó, tetején plasztikus fácán figurákkal díszített, bronz, jelzett (F. Gornik és AR gyártói jelzés, 1920 körül. Kopott, üveg betét és fedél nélkül, 16x14x37 cm.
11533.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Porcelán pipa, madaras motívummal, kis kopásnyomokkal, h: 27 cm
11534.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF