Antik Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406700
11523
398
Antique
1951 Orion TVR 222 rádiókészülék. Restaurálva. hátlap nélkül, működő, jó állapotban 30x24 cm 2194275
11524
398
Antique
2194293
11525
398
Antique
2194274
11526
398
Antique
2194277
11527
398
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm
2425814
11528
398
Antique
Szecessziós füles réz tálca XX sz. eleje 43x20 cm
2402196
11529
398
Antique
Régi ovális tükör, gipsz rátétes fa kerettel, rózsás díszítéssel, sérült, 51x31,5 cm 2346421
11530
398
30000
Antique
2283378
11531
398
Antique
2427029
11532
398
Antique
Gazdajelvény kalászokkal fa hordozón, 1905 és 1930 évszámokkal, ezüst (Ag) gravírozott fém lappal és ezüst (Ag) keretben, jelzett, FB mesterjeggyel, br. 216 g, 20x18x0,5 cm. Üvegezett szövet borítású, kopott és kissé sérült, hiányos tokban, tok: 26x24x3 cm 2429157
11533
398
Antique
Friedrich Gornik (1877-1943): Asztali tintatartó, tetején plasztikus fácán figurákkal díszített, bronz, jelzett (F. Gornik és AR gyártói jelzés, 1920 körül. Kopott, üveg betét és fedél nélkül, 16x14x37 cm. 2408929
11534
398
Antique
Porcelán pipa, madaras motívummal, kis kopásnyomokkal, h: 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF