10560.
Beendet 398. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Zöldellő táj. Olaj, karton. Dekoratív levéldíszes régi keretben. 28,5x22 cm