10561.
Beendet 398. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj (Zala...). Akvarell, papír. 34×49 cm. Üvegezett fa keretben.