Schmid Kristóf legszebb elbeszélései az ifjuság számára. 15. kötet. A régi várrom. A vizes korsó. Pozsony- Budapest, é.n., Stampfel Károly, m. kir. udv. és akad. könyvkereskedő kiadása. Félvászon kötésben, kopott, foltos, megviselt borítóval.