Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Öreg Medve: Mufurc és Mickó. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott és kissé foltos borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor