1939. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós- Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvénytár. Bp, 1940, Franklin- Társulat. Millenniumi emlékkiadás. Kissé kopott egészvászon kötésben, jó állapotban.Tulajdonosi névbejegyzéssel.
Nagy Domokos-Tóth György: Eljárás házassági ügyekben. A vonatkozó jogszabályok és azok magyarázata a legújabb bírói gyakorlat közlésével. Bp., 1934, Radó, 205+3 p. Kiadói papírkötés, leragasztott intézményi bélyegzővel.
1942-1943 Magyar Jogászegyleti Értekezések és Egyéb Tanulmányok. X. évf. 1-2. sz. XI. évf. 1-2. sz. Bp., 1942-1943, Attila-ny., 142+214 p. Az 1942-es számban Horthy István haláláról megemlékező oldallal. Kiadói papírkötések, leragasztott intézményi bélyegzőkkel, foltosak, az egyik borítója elvált és kissé szakadt.