Tétel

Katalognummer:

15632.
Beendet 398. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

1 400 HUF

Beschreibung:

Grill-féle új döntvénytár. XXIV. kötet. 1930-31. Bp., 1932, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Kopott gerinccel, meglazult kötéssel és kijáró lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor