Flohmarkt Zahl der Lose: 744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2417248
11954
397
Flea Market
2413802
11955
397
Flea Market
Öntöttvas mozsár, törő nélkül, d: 11 cm, m: 11 cm
2413809
11956
397
Flea Market
Zománcozott réz váza, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm + indiai mintás réz csengő, m: 8 cm 2413904
11957
397
Flea Market
Henger alakú fém persely kulccsal, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
2414613
11958
397
Flea Market
Zino plexi doboz fém zsanérokkal és veretekkel, kopásnyomokkal, 25x17x11 cm 2413945
11959
397
Flea Market
Konyhai tárgyak (7 db): kis füles fém edény, fém pohár, konzervnyitó, 2 db régi fa és fém dugóhúzó, 2 db fém sörnyitó 2415056
11960
397
Flea Market
Fejpántos műszerész nagyító szemüveg + órás/ékszerész nagyító, lupe, műanyag tokban, apró kopásokkal 2415166
11961
397
Flea Market
Hoffburg rozsdamentes acél konyhai vágóeszköz készlet, számzáras tartó bőröndben, új állapotban, garanciával. Bőrönd mérete: 44x32x8,5 cm
2415252
11962
397
Flea Market
Kis fiókos fa szekrény, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 25x19x10 cm 2415240
11963
397
Flea Market
Prada jelzésű bőr női táska, néhány kis kopásnyommal, egyébként jó állapotban, 40x20 cm 2414073
11964
397
Flea Market
Vegyes bizsu tétel: nyakláncok, fülbevalók, gyűrűk, karperec, stb. fémdobozban
2414034
11965
397
Flea Market
Kígyóbőr színházi táska, belsején néhány kis folttal, 36x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF