Flohmarkt

Zahl der Lose: 744

Dekoratív intarziás fa doboz, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 16x11x6,5 cm
11978.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi, réz veretes fa varródoboz, tűpárnával, a fedél belsején tükörrel, kopásnyomokkal, 16,5x12x11 cm
11979.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vadász az erdőben, fa falikép, jelzés nélkül, 21x39 cm
11980.

Rufpreis:
1 600 HUF

Roadster vintage stílusú modern rádió, használati utasítással 22 cm
11981.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db selyem lámpaernyő, részben kifakultak, de jó állapotúak, 2 db 10 cm átmérőjű és 1 db 20 cm átmérőjű
11982.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörösréz kávéfőző edény, sárgaréz fogóval, kopott, deformált, m: 10 cm, h: 23 cm
11983.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zománcozott fém asztali spotlámpa vezetékkel, villásdugó nélkül, nem kipróbált, kopásokkal, m: 19 cm + Gerbeaud fadoboz, benne régi porcelán és bakelit elektromos szerelési cikkek és felcsavarozható porcelán akasztók, köztük kopottak, deformált is, összesen kb. 10 db, a doboz mérete 13x19,5x5 cm
11984.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes szerszám, fémtárgy tétel, benne olló, körmöskulcsok, kisebb kalapács, régi szárnyas riglik, levélbontó kés stb. változó állapotban + 1 db bőr tolltartó, kopott
11985.

Rufpreis:
1 200 HUF

1 pár falra szerelhető fém polctartó, 17-19 cm hosszú polchoz, kopottak + kitámasztható, üvegezett fa fényképtartó, kissé instabil, 10x15 cm
11986.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gerbeaud fadoboz, benne 2 db fából esztergált elektromos szerelvény, régi telefon dugalj + 6 darabos fogászati csiszoló készlet, a doboz mérete 10x16x5 cm
11987.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ghraoui csokoládés fa doboz intarziás, gyöngyház berakásos díszítéssel, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 18x14,5x5 cm
11988.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db retró fém + 1 db porcelán reklámos hamutál, kopásokkal
11989.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF