Flohmarkt Zahl der Lose: 744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2414530
11978
397
Flea Market
Dekoratív intarziás fa doboz, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 16x11x6,5 cm 2414577
11979
397
Flea Market
Régi, réz veretes fa varródoboz, tűpárnával, a fedél belsején tükörrel, kopásnyomokkal, 16,5x12x11 cm 2422728
11980
397
Flea Market
Vadász az erdőben, fa falikép, jelzés nélkül, 21x39 cm
2416070
11981
397
Flea Market
Roadster vintage stílusú modern rádió, használati utasítással 22 cm 2408503
11982
397
Flea Market
3 db selyem lámpaernyő, részben kifakultak, de jó állapotúak, 2 db 10 cm átmérőjű és 1 db 20 cm átmérőjű 2408510
11983
397
Flea Market
Vörösréz kávéfőző edény, sárgaréz fogóval, kopott, deformált, m: 10 cm, h: 23 cm
2408520
11984
397
Flea Market
Zománcozott fém asztali spotlámpa vezetékkel, villásdugó nélkül, nem kipróbált, kopásokkal, m: 19 cm + Gerbeaud fadoboz, benne régi porcelán és bakelit elektromos szerelési cikkek és felcsavarozható porcelán akasztók, köztük kopottak, deformált is, összesen kb. 10 db, a doboz mérete 13x19,5x5 cm 2408531
11985
397
Flea Market
Vegyes szerszám, fémtárgy tétel, benne olló, körmöskulcsok, kisebb kalapács, régi szárnyas riglik, levélbontó kés stb. változó állapotban + 1 db bőr tolltartó, kopott
2408542
11986
397
Flea Market
1 pár falra szerelhető fém polctartó, 17-19 cm hosszú polchoz, kopottak + kitámasztható, üvegezett fa fényképtartó, kissé instabil, 10x15 cm
2408551
11987
397
Flea Market
Gerbeaud fadoboz, benne 2 db fából esztergált elektromos szerelvény, régi telefon dugalj + 6 darabos fogászati csiszoló készlet, a doboz mérete 10x16x5 cm 2417125
11988
397
Flea Market
Ghraoui csokoládés fa doboz intarziás, gyöngyház berakásos díszítéssel, kopásnyomokkal, apró sérülésekkel, 18x14,5x5 cm 2417418
11989
397
Flea Market
3 db retró fém + 1 db porcelán reklámos hamutál, kopásokkal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF