Flohmarkt

Zahl der Lose: 744

Alta Moda Expose parfüm, 100 ml, eredeti, bontatlan dobozában
11930.

Rufpreis:
2 800 HUF

Régi alumínium tejes kanna fa fogóval, 3 literes, kopásokkal, m: 27 cm, d: 12 cm
11931.

Rufpreis:
2 400 HUF

Malév műbőr bőrönd, jó állapotban, 36x43x15 cm
11932.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
9

Tenso Med oftalmoszkóp, eredeti tokjában és dobozában, 21,5 cm
11933.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi fém vasaló, kissé kopott, h: 17,5 cm, m: 10 cm
11934.

Rufpreis:
3 000 HUF

Petőfi Sándor mellképe, nyomat, üvegezett fa keretben, 25x17 cm
11935.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fa könyvtámasztó, sérült, 48x45 cm
11936.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retro műanyag Orient magyar hűtőtálca, 3 db műanyag jégakkuval, eredeti karton dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 32 cm
11937.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retro nyugatnémet Rhein-Nadel műanyag szoknyaméretező eszköz, eredeti karton dobozában, 2 csomag bontatlan krétaporral, kopásnyomokkal,
11938.

Rufpreis:
800 HUF

Wagner Dental WD200 retro svájci elektromos szájzuhany, működik, kopásnyomokkal, 15x14x14,5 cm
11939.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1950-60 Retro fém mentőláda tartalom nélkül, kopott, kissé rozsdás, fedele nehezen zárul, 16x16x42 cm
11940.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi fa ládikó, fedele sérült, kulcs nélkül, 6x10x21 cm
11941.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF