Flohmarkt

Zahl der Lose: 744

Bonyhádi zománcozott fém tejeskanna, jelzett, lepattanásokkal, 2 l, m: 25 cm
12050.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szovjet ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzettek, hiányos, tartódobozban, 35x33x7 cm
12051.

Rufpreis:
4 000 HUF
30

Dekoratív faragott zsírkő dísz, váza, repedéssel, apró sérülésekkel, 24x12,5 cm
12052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weider body shaper edző kötél eredeti dobozában
12053.

Rufpreis:
1 000 HUF

1962 Hongrie B - France B 10-11-1962, magyar és francia futballválogatottak B-csapata mérkőzésének emlékserlege, kopottas állapotban, m: 12 cm
12054.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Régi fa kávédaráló, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 19,5x11x11 cm
12055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai réz dísztál sárkányos mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30,5 cm
12056.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fonott fém kosár és fém ékszeres doboz 11x8x7 cm
12057.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dugóhúzó, sörnyitó asztali italos készlet vadász motívumokkal tartóval
12058.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézi varrógép leírással, eredeti dobozában
12059.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hordozható DVD lejátszó tokkal, tartozékokkal
12060.

Rufpreis:
3 000 HUF

Érdekes autó formájú elemes rádió. Működik, elem nélkül. 26 cm
12061.

Rufpreis:
3 000 HUF
28

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF