Flohmarkt Zahl der Lose: 744
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2419249
12050
397
Flea Market
Bonyhádi zománcozott fém tejeskanna, jelzett, lepattanásokkal, 2 l, m: 25 cm
2419236
12051
397
Flea Market
Szovjet ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, 6 személyes, jelzettek, hiányos, tartódobozban, 35x33x7 cm 2419609
12052
397
Flea Market
Dekoratív faragott zsírkő dísz, váza, repedéssel, apró sérülésekkel, 24x12,5 cm 2419593
12053
397
Flea Market
Weider body shaper edző kötél eredeti dobozában
2420711
12054
397
Flea Market
1962 Hongrie B - France B 10-11-1962, magyar és francia futballválogatottak B-csapata mérkőzésének emlékserlege, kopottas állapotban, m: 12 cm 2420695
12055
397
Flea Market
Régi fa kávédaráló, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 19,5x11x11 cm
2420142
12056
397
Flea Market
Kínai réz dísztál sárkányos mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30,5 cm
2420216
12057
397
Flea Market
Fonott fém kosár és fém ékszeres doboz 11x8x7 cm
2420218
12058
397
Flea Market
Dugóhúzó, sörnyitó asztali italos készlet vadász motívumokkal tartóval 2419822
12059
397
Flea Market
Kézi varrógép leírással, eredeti dobozában
2419601
12060
397
Flea Market
Hordozható DVD lejátszó tokkal, tartozékokkal 2419650
12061
397
Flea Market
Érdekes autó formájú elemes rádió. Működik, elem nélkül. 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF