Tétel

Rufpreis:

18 000 HUF

Beschreibung:

Jelzés nélkül: Kitüntetéssel dekorált férfi portréja. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán Liezen-Mayer Sándor hagyatéki bélyegzővel ("Aus dem Nachlass des Professors A. von Liezen-Mayer"), ceruzás P. A. v. Liezenmayer felirattal és cédulákkal (kiállítási vagy aukciós?). Sérült fa keretben. 24x17 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf