10302.
Beendet 397. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált, kisebb sérüléssel a vászon alján. 59x44 cm