cca 1872 Margitszigeti szökőkút, kerttel, a háttérben a lóvasúttal, festett keményhátú fotó, Pest, Zograf&Zinsler és Calderoni és Társa pecsétekkel a hátoldalán, feliratozva, 6x10 cm
cca 1965-1970 Budapest, Gellért-hegyi befalazott sziklakápolna, Baross téri felüljáró építése és nagykörúti főgyűjtőcsatorna skalpolása, 3 db hátoldalon feliratozott fotó, 24x13 cm és 24x18 cm közötti méretben
cca 1905-10 A Franz Joseph gőzhajó a régi Erzsébet-hídnál Budapesten, M. Strobl bécsi fényképész felvétele, jelzett a paszpartun, üvegezett fa keretben, 11,5x29 cm
cca 1905-10 A Wilhelm II. gőzhajó Budapesten a Dunán, háttérben a Fiume Szálló és a Budavári Palota, fotó kartonra ragasztva, M. Strobl bécsi fényképész felvétele, jelzett a paszpartun, üvegezett fa keretben, 11,5x29 cm