cca 1905-10 A Wilhelm II. gőzhajó Budapesten a Dunán, háttérben a Fiume Szálló és a Budavári Palota, fotó kartonra ragasztva, M. Strobl bécsi fényképész felvétele, jelzett a paszpartun, üvegezett fa keretben, 11,5x29 cm