Tétel

Katalognummer:

13122.
Beendet 397. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

3 000 HUF

14

Beschreibung:

cca 1905-10 A Franz Joseph gőzhajó a régi Erzsébet-hídnál Budapesten, M. Strobl bécsi fényképész felvétele, jelzett a paszpartun, üvegezett fa keretben, 11,5x29 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf