Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2391867
30728
396
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
NSZK 1972. "Altenerding 1972" aranyozott, műgyantás fém jelvény szalagon (105x53mm) + "3. Nemzetközi Túranap TSV Altfraunhofen - Altniederbayern" Br jelvény "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) T:1- FRG 1972. "Alternerding 1972" gilt metal badge with ribbon (105x53mm) + "3th International Hiking Day TSV Altfrauenhofen - Altniederbayern" Br bagde with makers mark "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) C:AU
2391707
30729
396
Numismatik
NSZK 1975. "2. Nemzetközi Túranap - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" festett Br jelvények "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" gyártói jelzéssel (120x58mm, 74x60mm) T:1- FRG 1975. "2. Int. Wandertag (2nd International Hiking Day) - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" painted Br badges with makers marks "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" (120x58mm, 74x60mm) C:AU
2391731
30730
396
Numismatik
NSZK 1975. "7. Nemzetközi Túranap Isen 1975" + 1976. "6. Nemzetközi Túranap - Buchbach 1976" festett Br jelvények "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" gyártói jelzéssel (105x59mm, 135x70mm) T:1- FRG 1975. "7. Int. Wandertag Isen (7nd International Hiking Day Isen)" + 1976. "6. Int. Volkswandertag Bucbach (6nd International Hiking Day Buchbach)" painted Br badges with makers marks "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" (105x59mm, 135x70mm) C:AU
2406553
30731
396
Numismatik
~1980. "People to People Sports Committee" műgyantás fém sportjelvény (3x) T:1 ~1980. "People to People Sports Committee" sports badges (3x) C:UNC
2408042
30732
396
Numismatik
DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
2327656
30733
396
Numismatik
DN "I. Díj Amatőrverseny" Br ügető emlékérem (87mm) T:1-
2383593
30734
396
Numismatik
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Torna-Egyletek Szövetsége" jelzett Ag érem, hátlapon gravírozva (43,71g/0.800/45mm) T:1-,2 2410939
30735
396
Numismatik
3xklf külföldi díjérem és -plakett, közte "Nemzetközi Vasutas Sport Szövetség (USIC)" Br díjplakett (55x64mm) T:1-,2 3xdiff foreign award medal and plaque, within "International Railway Sports Federation (USIC)" Br award plaque (55x64mm) C:AU,XF
2231855
30736
396
Numismatik
5db vegyes magyar és külföldi jelvény, sportérem, közte ~1970-1980. "MTK 1888" műgyantás aranyozott fém jelvény, "Rozmaring-Geas 1987 3. Class" festett Br sportérem szalaggal T:1-,2
2393178
30737
396
Numismatik
7db klf sportérem, emlékérem, közte 1972. "Öntödei Vállalat" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalon gravírozva "Kiváló munkáért 1968" (55mm), 1949. "Ganz Hajógyári K.S.E. / Kalóz IV." Zn emlékérem (40mm) T:1- 2410641
30738
396
Numismatik
Vegyes 21db-os sport emlék- és díjérem tétel T:2,2- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF