Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2406674
30716
396
8500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia - Magyar Csapat - Vízilabda" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (30,69g/0.925/42,5mm) T:PP patina 2411878
30717
396
Numismatik
1993. "Magyarország-Anglia 6:3 - 1953. Nov. 25." aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:2 oxidáció 2404506
30718
396
Numismatik
1995. "Újpesti Tornaegylet (UTE)" kétoldalas centenáriumi Br emlékérem (32mm) T:1 (eredetileg PP) 2406669
30719
396
8500
Numismatik
1995. "Újpesti Tornaegylet (UTE)" kétoldalas, centenáriumi, jelzett Ag emlékérem, lila-fehér díszdobozban (16,37g/0.925/32mm) T:PP 2408492
30720
396
Numismatik
2000. "Nemzetközi Atlétikai Szövetség" egyoldalas ezüstözött emlékérem (60mm) T:2,2- ph.
2345164
30721
396
Numismatik
2336761
30722
396
Numismatik
2390703
30723
396
Numismatik
2409877
30724
396
Numismatik
Franciaország DN Br sportérem füllel. Szign.: Volterra (24mm) T:2 France DN Br medallion with ear. Sign: Volterra (24mm) C:XF
2392440
30725
396
500
Numismatik
Anglia 1998. "Paul Gascoigne - Midfield / 1998 Az angol csapat hivatalos éremgyűjteménye" futball emlékérem (27mm) T:1-,2 England 1998. "Paul Gascoigne - Midfield / 1998 "The Official England Squad Medal Collection" soccer commemorative medallion" futball emlékérem (27mm) C:AU,XF 2391776
30726
396
Numismatik
NSZK 1972. "1. Nemzetközi Túranap S.C. Wasentegernbach 1972" ezüstözött fém jelvény "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (100x50mm) + "3. Nemzetközi Túranap, Vilsbiburg 1972" aranyozott, festett fém jelvény (95x44mm) + "EGL Harting 1972" aranyozott fém jelvény szalagon "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (128x52mm) T:1- FRG 1972. "1. Int. Volkswandertag (1st International Hiking Day) S.C. Wasentegernbach 1972" silver plated metal badge with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (100x50mm) + "3. Internatioinale Volkswanderung (3rd International Hiking Day) Vilsbiburg 1972" gilt, painted metal badge (95x44mm) + "RGL Harting 1972" gilt metal badge with ribbon, with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (128x52mm) C:AU
2391756
30727
396
Numismatik
NSZK 1972. "Wartenbergi Túranap 1972 - Luis Trenker" + "Moosburgi túrabarátok - Téli túra" aranyozott, festett Br és Br jelvények szalagon (90x48mm, 85x53mm) T:1- FRG 1972. "Volkswandertag Wartenberg (Hiking Day of Wartenberg)" + "Wanderfreunde Moosburg (Hiking Friends of Moosburg" gilt, painted Br and Br badges on ribbon (90x48mm, 85x53mm) C:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF