Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 58

31517.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

~1921-1929. "Heim-nővér" zománcozott Br jelvény, kék zománccal. Heim Pál kezdeményezésére indított kétéves továbbképzést sikeres vizsgával záró résztvevői 1921 után ezt a kitüntető jelvényt viselhették. A hátlapon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés. Szign.: Berán Lajos (38,5x51,5mm) T:1-,2 / Hungary ~1921-1929. "Heim-nővér (Heim Nurse)" enamelled Br badge with blue enamel. Badge for the participants of an advanced studies program by Pál Heim, from 1921 onwards nurses after the successful exam became eligible to wore this badge. With "BERÁN N. BPEST" maker's mark. Sign.: Lajos Berán (38,5x51,5mm) C:AU,XF
31518.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

~1930-1940. Fekete alapon fehér kettőskeresztes zománcozott Br jelvény (47x28mm) T:2 tű letört
31519.

Rufpreis:
1 400 HUF
16

~1930-1940. "EMERGÉ" festett, ezüstözött gumiárú gyár gomblyukjelvény, hátlapon "DR BOSSÁNYI" gyártói jelzéssel (20mm) T:2 kopott festés
31520.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1930-1940. "Tungsram Dal és Önképző Kör 1902" zománcozott gomblyukjelvény (17mm) T:1-
31521.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

1935. "XXVI. Országos Katolikus Nagygyűlés" Cu jelvény (42x28mm) T:2
31522.

Rufpreis:
1 600 HUF

1936. "XXVII. Országos Katolikus Nagygyűlés - XI. Ince" fém lemezjelvény (70x) (29mm) T:2,2- közte oxidáció
31523.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1945. "1945. III. 4. Székesegyházért" sárgaréz lemezkitűző + 1947. "Székesegyházunk újjáépül 1945-1947" Al kitűző T:2
31524.

Rufpreis:
1 000 HUF

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" kitüntetés szalagsávja és miniatűrje T:1- Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" decoration's thin ribbon and miniature C:AU NMK: 534.
31525.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott kitüntetés mellszalagon, tokban + 1949. "A Magyar Népköztársasági Sport Érdemérem bronz fokozata" a nemzeti szín rátét helyett utólag felhelyezett Kádár-címer T:1- NMK.: 506
31526.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

~1950. Rákosi-címeres sapkajelvény (45x37mm) + ~1960-1970. "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény(43x48mm) T:2- durva zománchibák, utóbbi rögzítőpántok nélkül
31527.

Rufpreis:
1 200 HUF

31528.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF