1992. "Tűzoltósági Szolgálati Jel 20 év után" függesztőkarikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- Hungary 1992. "Fire Department Badge for 20 Years of Service" hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU NMK 769
Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" aranyozott, zománcozott fém jelvény "H. EDER WIEN" gyártó jelzéssel (46x34mm) T:2,2- zománchiba Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" gilt, enamelled metal badge with makers mark "H. EDER WIEN" (46x34mm) C:XF,VF enamel error
Ausztria 1947. "Alsó-Ausztriai Szocialista Fiatalok - 1947 - Állami Találkozó, Krems" Al jelvény T:2 Austria 1947. "Sozialistische Jugend Niederösterreich - 1947 - Landestreffen Krems" Al badge C:XF
Német Birodalom ~1908. "Norddeutscher Lloyd" hajózási társaság zománcbetétes fém jelvénye (16x21mm) + az SS Berlin-t ábrázoló meghívó T:2,2- hajlott tű és zászlótartó rúd