Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 58

~1980. "Kiváló Kisdobos Munkáért" zománcozott fém jelvény (34mm) T:1-,2
31541.

Rufpreis:
1 000 HUF

1992. "Tűzoltósági Szolgálati Jel 20 év után" függesztőkarikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- Hungary 1992. "Fire Department Badge for 20 Years of Service" hallmarked Ag decoration on ribbon, with miniature on miniature ribbon, in original case C:AU NMK 769
31542.

Rufpreis:
8 000 HUF

1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem XX" fém kitüntetés mellszalagon T:1-
31543.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Autó" 5xklf műgyantás jelvény tokban T:1
31544.

Rufpreis:
800 HUF

31545.

Rufpreis:
800 HUF

31546.

Rufpreis:
800 HUF

31547.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Magyar címer" áttört Ag jelvény (0,74g)T:1-
31548.

Rufpreis:
1 600 HUF

1962. "RG 175" a Révai Miklós Gimnázium 175 éves jubileumára kiadott, zománcozott jelvény (18mm) T:1-
31549.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" aranyozott, zománcozott fém jelvény "H. EDER WIEN" gyártó jelzéssel (46x34mm) T:2,2- zománchiba Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" gilt, enamelled metal badge with makers mark "H. EDER WIEN" (46x34mm) C:XF,VF enamel error
31550.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ausztria 1947. "Alsó-Ausztriai Szocialista Fiatalok - 1947 - Állami Találkozó, Krems" Al jelvény T:2 Austria 1947. "Sozialistische Jugend Niederösterreich - 1947 - Landestreffen Krems" Al badge C:XF
31551.

Rufpreis:
1 000 HUF

Német Birodalom ~1908. "Norddeutscher Lloyd" hajózási társaság zománcbetétes fém jelvénye (16x21mm) + az SS Berlin-t ábrázoló meghívó T:2,2- hajlott tű és zászlótartó rúd
31552.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF