15034.
Beendet 396. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Örvös János (szerk.): Balaton-felvidék útikalauz. Fekete-fehér fényképekkel illusztrált. Bp., Sport, 1965. Kissé sérült kiadói félvászon kötésben.