15047.
Beendet 396. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Dr. Illyefalvi I. Lajos: 10 év Budapest székesfőváros életéből a világháború után. I. kiadás. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Székesfővárosi Statisztikai Hivatal, 1930. Enyhén kopott bőrkötésben.