15006.
Beendet 396. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Déry József - Dr. Thirring Gusztáv: A Magyar Turista-Egyesület 25 éves múltja 1888-1913. Bp., 1914, Hornyánszky. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.