Szépek szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Bratislava/Pozsony-Bp., 19... https://www.darabanth.com/de/396-Fernauktion/396.0/Bucher/Bucher-Marchen~1000020/Szepek-szepe-A-Szovjetunio-nepeinek-mesei-BratislavaPozsony-Bp-1983-Mlade-leta-Mora-~II2405829
2405829
17882
396
Books: Tales
Beschreibung: Szépek szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Bratislava/Pozsony-Bp., 1983., Mladé letá-Móra. Kiadói egészvászon-kötés., kissé kopott, foltos borítóval.
: pelikán_kristóf