Bücher: Märchen Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2412090
17878
396
Books: Tales
Kálmán Jenő: 3 db Sicc könyv: Sicc. Sicc, a cirkuszban. Sicc, a Szaharában. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1988, Minerva. Kiadói kissé kopottas papírkötés. 2379745
17879
396
Books: Tales
Mátrai Guidó: Wad Nyugat veszélyben. Regény az ifjuság számára. Bp, 1924, Pallas. Félvászon kötésben, kopott, megviselt állapotban, foltos lapokkal. 2405162
17880
396
Books: Tales
Utazás a marsba! A mars bolygó foglya. Átdolgozta: Csángó Theofil. Bp.,én., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával. 2410996
17881
396
Books: Tales
Ortutay Gyula-Katona Imre: Magyar parasztmesék. Bp., 1956, Szépirodalmi. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. 2405829
17882
396
Books: Tales
Szépek szépe. A Szovjetunió népeinek meséi. Bratislava/Pozsony-Bp., 1983., Mladé letá-Móra. Kiadói egészvászon-kötés., kissé kopott, foltos borítóval. 2406083
17883
396
Books: Tales
Richard Llewellyn: Hová lettél drága völgyünk. Bp., é.n. Dante: Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
2405091
17884
396
Books: Tales
Sebők Zsigmond: Cserebogár urfi a tengeren. Bp., 1914, Singer és Wolfner, 38+1 p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
2405424
17885
396
Books: Tales
Ezeregyéjszaka meséi. Bp., én., Tolnai. Amatőr módon javított, fűzött műanyag gerincű kopottas illusztrált kemény-kötés. 2379797
17886
396
Books: Tales
2412701
17887
396
Books: Tales
Campe H. János: Robinzon. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötés, viseltes állapotban. 2412648
17888
396
Books: Tales
B. Radó Lili: A furfangos Mása. Orosz népmese nyomán. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés, lapok kijárnak. 2314394
17889
396
900
Books: Tales
Krúdy Gyula: Az alispán leányai. Bp., Singer és Wolfner. Százszorszép Könyvek. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF