Flohmarkt

Zahl der Lose: 595

2,3 kg vegyes kötőelem (csavar)
11957.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz dísztárgy készlet: 1 db kiöntő forrasztás nyomával, alátét, tálca kis horpadással, 4 db kupicás pohár, m: 17 cm, 5,5 cm, d: 12 cm, 22 cm
11958.

Rufpreis:
1 400 HUF

Függönykarnis alkatrészek
11959.

Függönykarnis alkatrészek

Rufpreis:
1 000 HUF

Puttókat ábrázoló faragott fa ládika. 21x16x6,5 cm
11960.

Rufpreis:
2 400 HUF

11961.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Fa turistabot, botjelvényekkel (Miskolc, Veszprém, Esztergom, Balaton, stb.), jó állapotban, h: 90 cm
11962.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Taxto elegáns fekete férfi bőr cipő fém csattal, újszerű állapotban, m: 43, eredeti sérült kartondobozában
11963.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Yellow cab fekete szövet cipő gumi talppal, újszerű állapotban, m: 44, eredeti kartondobozában
11964.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Dragon Manz elegáns fekete férfi bőr cipő, kisebb törésnyommal az első részén, m: 39, sérült kartondobozban
11965.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tropical club férfi cipő, műszövet, 43, újszerű állapotban, karton dobozban
11966.

Rufpreis:
2 400 HUF

Patrol bézs vászon férfi cipő gumi talppal, méret: 44, eredeti, kissé sérült dobozában, használatlan, újszerű állapotban
11967.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm
11968.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF