https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 595
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2363978
11957
394
0
2000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
2,3 kg vegyes kötőelem (csavar) 2363424
11958
394
0
1400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Réz dísztárgy készlet: 1 db kiöntő forrasztás nyomával, alátét, tálca kis horpadással, 4 db kupicás pohár, m: 17 cm, 5,5 cm, d: 12 cm, 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2365597
11959
394
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Függönykarnis alkatrészek
Das Lot is nicht erreichbar
2350757
11960
394
0
2400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Puttókat ábrázoló faragott fa ládika. 21x16x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2147448
11961
394
0
40000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
2365141
11962
394
0
4200
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Fa turistabot, botjelvényekkel (Miskolc, Veszprém, Esztergom, Balaton, stb.), jó állapotban, h: 90 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2374835
11963
394
0
3400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Taxto elegáns fekete férfi bőr cipő fém csattal, újszerű állapotban, m: 43, eredeti sérült kartondobozában 2374846
11964
394
0
3400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Yellow cab fekete szövet cipő gumi talppal, újszerű állapotban, m: 44, eredeti kartondobozában 2374860
11965
394
0
3400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Dragon Manz elegáns fekete férfi bőr cipő, kisebb törésnyommal az első részén, m: 39, sérült kartondobozban
Das Lot is nicht erreichbar
2331765
11966
394
0
2400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Tropical club férfi cipő, műszövet, 43, újszerű állapotban, karton dobozban 2349906
11967
394
0
3400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Patrol bézs vászon férfi cipő gumi talppal, méret: 44, eredeti, kissé sérült dobozában, használatlan, újszerű állapotban 2260870
11968
394
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse