Flohmarkt

Zahl der Lose: 595

3 db különböző méretű égetett korsó, köztük jelzett is, az egyik füle letört, csorbulásokkal, 22,5, 24 és 29 cm
11981.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db régi szivaros fadoboz, az egyik alja törött, 23x13,5 cm és 25x14 cm
11982.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db furdancs fa markolattal, kopottak, az egyik szúrágta, 26, 30 és 45 cm
11983.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régi gyöngyház nyelű kések, 12 db, címeres kopottas fém pengékkel, eredeti kissé kopott dobozában, 6 nyélen lepattanásokkal, penge: 7,5 cm, teljes kés h: 16 cm, doboz, 19x23x3 cm
11984.

Rufpreis:
3 000 HUF

Faragott fa sárkány, lepattanással, ragasztással, 38x16 cm
11985.

Rufpreis:
3 000 HUF

Manuális plombáló, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, h: 16 cm
11986.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Fém elektromos lámpa teste, plasztikusan madarakkal díszített, talpán műanyag kapcsolóval, m: 31 cm. d: 20 cm
11988.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1903 Esküvői meghívó k.u.k. tiszt, masszív régi va keretben, fém zárral. 18x23 cm
11989.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kék üveg és fém füles bonbonniere. d: 12 cm
11990.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüstözött alpakka kínáló üvegbetéttel (kis csorbák) Westend jelzéssel m: 12,5 cm
11991.

Rufpreis:
2 000 HUF

Réz gyertyatartó pár, szőlőlevél motívumokkal díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11992.

Rufpreis:
5 000 HUF

24 db bontatlan csomagolású cérna, vegyes színekben
11993.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF