Flohmarkt Zahl der Lose: 595
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2348651
11981
394
Flea Market
3 db különböző méretű égetett korsó, köztük jelzett is, az egyik füle letört, csorbulásokkal, 22,5, 24 és 29 cm
2348587
11982
394
Flea Market
2 db régi szivaros fadoboz, az egyik alja törött, 23x13,5 cm és 25x14 cm 2348727
11983
394
Flea Market
3 db furdancs fa markolattal, kopottak, az egyik szúrágta, 26, 30 és 45 cm 2344629
11984
394
Flea Market
Régi gyöngyház nyelű kések, 12 db, címeres kopottas fém pengékkel, eredeti kissé kopott dobozában, 6 nyélen lepattanásokkal, penge: 7,5 cm, teljes kés h: 16 cm, doboz, 19x23x3 cm 2293633
11985
394
Flea Market
Faragott fa sárkány, lepattanással, ragasztással, 38x16 cm
2357645
11986
394
4200
Flea Market
Manuális plombáló, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm, h: 16 cm
2358865
11988
394
6500
Flea Market
Fém elektromos lámpa teste, plasztikusan madarakkal díszített, talpán műanyag kapcsolóval, m: 31 cm. d: 20 cm
2371615
11989
394
Flea Market
1903 Esküvői meghívó k.u.k. tiszt, masszív régi va keretben, fém zárral. 18x23 cm 2375112
11990
394
Flea Market
Kék üveg és fém füles bonbonniere. d: 12 cm 2375110
11991
394
Flea Market
Ezüstözött alpakka kínáló üvegbetéttel (kis csorbák) Westend jelzéssel m: 12,5 cm 2342124
11992
394
Flea Market
Réz gyertyatartó pár, szőlőlevél motívumokkal díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
2373946
11993
394
2200
Flea Market
24 db bontatlan csomagolású cérna, vegyes színekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF