Patrol bézs vászon férfi cipő gumi talppal, méret: 44, eredeti, kissé ... https://www.darabanth.com/de/394-Fernauktion/394.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500013/Patrol-bezs-vaszon-ferfi-cipo-gumi-talppal-meret-44-eredeti-kisse-serult-dobozaban-has~II2349906
2349906
11967
394
3400
Flea Market
Beschreibung: Patrol bézs vászon férfi cipő gumi talppal, méret: 44, eredeti, kissé sérült dobozában, használatlan, újszerű állapotban
: nagy_andras