Drucksachen

Zahl der Lose: 201

Bali Mária Ildefonsa: Királylány legendája. Árpádházi Szent Margit tisztelőinek. Bp., 1942 Klösz Gy
13521.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyerni a lottón!, Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft., papírkötésben, 120p
13522.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farkas F. Tamás: Vizuális illúziók és extra dimenziók. Füzet alakú kiadvány 6 képpel
13523.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pablo Picasso (1881-1973): Guernica. Nyomat. Üvegezett keretben, 39×88,5 cm.
13524.

Rufpreis:
5 000 HUF

Budapest új épületei: homlokzatok, részletek, kapuk, előcsarnokok és udvarok ; fénykép felv?etelek 65 fénynyomatu lapon Anton Schroll & Company, 1910-es a szecessziót népszerűsítő albumából két lap XI. Móricz Zsigmond körtér 1., és egy másik épület. KÉt nagy tábla. 30x40 cm
13525.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vasarely, Victor (1908-1997): Tér, ofszet nyomat, utólagos jelzéssel, 40x26 cm
13527.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy doboznyi vegyes papírrégiség, benne sok képeslap, nyomtatványok, régi fotóalbum, térképek, utazási prospektusok, kevés filatélia
13528.

Rufpreis:
2 400 HUF
11

Ív. Szépirodalmi és művészeti folyóirat. 1945. 1. évf. 1. sz. Szerk. Csorba Győző. Egyetlen szám, több nem jelent meg.  Pécs, 1945, Kultúra. 32 l. "A lap szépirodalmi jellegű írásokat (András Endre, Csányi László, Csorba Győző, Kopányi György, Weöres Sándor verseit és Morvay Gyula elbeszélését), dokumentumot (Harcos Ottó kommentárjával Szabó Dezső , Martyn Fe­renc rajzát, tanulmányokat (Várkonyi Nándor írását, Kodály Zoltán előadását) kö­zölt, továbbá Igény rovatcím alatt Martyn Ferenc írását és Termés rovatcím alatt Bárdosi Németh János kritikáját (Illyés Gyula: Egy évcímű kötetéről) tartalmazta
13529.

Rufpreis:
5 000 HUF

1968 Csillebérc ifjúgárda altábor, felvasalható címke 8x13 cm
13530.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF