Drucksachen

Zahl der Lose: 201

S.Bokor Malvin (szerk.): Hölgyek naptára. Bp., 1923., Légrády testvérek Kiadása.Jaschik Álmos rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt, foltos borítóval.
13509.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvjelző tétel, 16 db
13510.

Rufpreis:
800 HUF

Chipuri de pretutindeni schite si aspecte de Florica Cordescu - nyomtatott képek olasz, angol, orosz, francia, német szöveggel
13511.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy irattartó doboznyi papírrégiség tétel. Átnézni való, zsákbamacska
13512.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy doboznyi vegyes papírrégiség tétel, közte századfordulós üres fotóalbum, képeslapok, nyomatok, nyomtatványok, utazási prospektusok, igazolványok, térképek, diafilmek, régi hangjegyfüzet. Érdemes átnézni!
13513.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Vegyes nyomtatvány tétel, 4 db: Wismar német várost ábrázoló 3 db régi metszet reprodukciója mappában; régi azonosítatlan helyszínt ábrázoló metszetről készült reprodukció, Kanizsát, és Budát ábrázoló régi metszetek reprodukciói. Különféle méretben, változó állapotban.
13514.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Csátkai Endre reprodukciós albuma: Soproni családok műkincsei, fűzött haránt-alakú papírkötés, 6 sztl. lev.
13515.

Rufpreis:
4 000 HUF

Borsodi Sörgyár nyomat, farost,részben színezett, kopásokkal, hátoldala foltos, 45x34 cm
13516.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db kitömött madár preparátum: vörösbegy, széncinke, erdei pinty. Falra akasztható fa résszel.
13517.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Párizs, Eiffel tornyot építését bemutató nyomat 1888-1889 között. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
13518.

Rufpreis:
6 000 HUF

Claude Monet (1840-1926): La promenade. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 32x43 cm
13519.

Rufpreis:
8 000 HUF

A Katholikus Népszövetség naptára 1914-re. Bp., Stephaneum nyomda R.T. Katolikus Népszövetség, 1913. Nyolcadik Évfolyam. Kiadói félvászon kötésben, szakadozott kötéssel.
13520.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF