Foto

Zahl der Lose: 349

cca 1950 Színezett családi kép, vintage fotó, 24x18 cm
12953.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 'FSC II CS' labdarúgó csapat fotója, a hátoldalon felirattal: "Túróczy József = alsó sor jobb első, fotó kartonon, kissé kopott kartonnal, a felületén karcolásokkal, 12,5x17,5 cm
12954.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1860-1880 Vegyes fotó tétel, 5 db, 2 db paszpartuban, Pest, Prihoda&Anna Christ, Doctor és Kozmata, Simonyi, Arad, Auerbach Miksa, 5,5x9 cm és 10x6 cm közötti méretben
12955.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

1940 Repülőgép (?, VTOL?) vagy helikopter (?) mellette a büszke tervezőjével, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, F. Szantho Press Verlag, törésnyommal, kis szakadással, az egyik sarkán és szélén kis hiánnyal, 17x23 cm
12956.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Lányok műtermi fotója, kartonra kasírozott fotó Kató József kolozsvári műterméből, 11×15,5 cm
12957.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 Többméteres hóakadály a vasúti pályán, vintage fotó, 17x22,5 cm, karton 27x33,5 cm
12958.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1935 Színezett portré, vintage fotó, 24x18 cm
12959.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900-1930 össz 10 db fotó kartonon, többségében műtermi portré, közte néhány iskolai osztálykép, többségében fényképész által aláírt vagy nevesített, részben pecséttel jelzett budapesti műtermekből: Dr. Gyulai Ferencz (aláírt), Pfeifer Fotószalon (aláírt), Schäffer Ármin (töréssel), Szerdahelyi, Pottok Sándor, Kossak József (aláírt).  Többségében kopott, kartonok részben sérültek és hiányosak, 8x11 és 14,5x20 cm közötti méretben.
12960.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908 Az Interparlamentáris Unió Berlini tanácskozásának résztvevői, rajta a magyar küldöttség tagjaival is. Nagy méretű tabló fotó, sérült kartonon. Fotó méret. 27x20 cm karton méret 39x35 cm
12961.

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes fotó tétel, közte igazolványképek, családi fotók, katonaportrék, leporellófüzetek, stb., régiektől a modernekig, különböző méretben
12962.

Rufpreis:
3 000 HUF

Azonosítatlan játékfilm két tekercsben 16 mm -es film. két film dobozban
12963.

Rufpreis:
6 000 HUF

Üstökös. Művészi igényű fotó. 1/1-es nagyítás, paszpartuzva, igényes üvegezett keretben. Képméret: 45x30 cm, keret méret 65x51 cm
12964.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF