Tétel

Katalognummer:

12960.
Beendet 394. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

cca 1900-1930 össz 10 db fotó kartonon, többségében műtermi portré, közte néhány iskolai osztálykép, többségében fényképész által aláírt vagy nevesített, részben pecséttel jelzett budapesti műtermekből: Dr. Gyulai Ferencz (aláírt), Pfeifer Fotószalon (aláírt), Schäffer Ármin (töréssel), Szerdahelyi, Pottok Sándor, Kossak József (aláírt). Többségében kopott, kartonok részben sérültek és hiányosak, 8x11 és 14,5x20 cm közötti méretben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb