Foto

Zahl der Lose: 349

cca 1905 Szombathely, Pataki fényképész hidegpecsétjével jelzett vintage fotó, 19,4x14,8 cm, karton 28x21 cm
12941.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940 Színezett családi műtermi felvétel, vintage fotó, kasírozva, 17,5x23,8 cm
12942.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-60 össz. 8 db esküvői fotó és fotólap, 2 db sérült, 14x9 és 24x18 cm közötti méretekben
12943.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Vegyes gyerekfotó tétel, közte több sérült vágott, 11×7 és 16×17 cm közötti méretekben
12944.

Rufpreis:
1 400 HUF

1941 Esküvői csoportkép, pecséttel jelzett fotó Szilágyi Mátyás műterméből, 18×24 cm
12945.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sérült kerékpárját nézegető fiatalember, 2 db üvegnegatív, 9×6 cm
12946.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920-1940 Fotóalbum több mint 100 beragasztott fotóval (Balaton, strandolás, vadászat), vegyes méretben
12947.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1900 Kolozsvár, Oberding Miklós vízvezeték-szerelő üzemének dolgozói, kartonra kasírozott fotó, karton sérült, 17×23 cm
12948.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1919 Az Aradi Felső Kereskedelmi Iskola Katonai tanfolyamának érettségizett hallgatói 1918-1919, tablófotó, üvegezett keretben, fotón kis szakadás, 27x36 cm
12949.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920 Régi idők focija, kartonra kasírozott fotó, 11,5×16,5 cm, karton: 19,5×24,5 cm
12950.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Azonosításra váró egyenruhát viselő csoport Boldogasszony anyánk himnusz soraival díszített zászlóval. Nagyméretű tabló 32x25 cm
12951.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1990 ~600 db vegyes fotó, külöböző témában és méretekben
12952.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF