Foto Zahl der Lose: 349
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385382
12941
394
Photo
cca 1905 Szombathely, Pataki fényképész hidegpecsétjével jelzett vintage fotó, 19,4x14,8 cm, karton 28x21 cm
2385378
12942
394
Photo
cca 1940 Színezett családi műtermi felvétel, vintage fotó, kasírozva, 17,5x23,8 cm
2386267
12943
394
Photo
cca 1930-60 össz. 8 db esküvői fotó és fotólap, 2 db sérült, 14x9 és 24x18 cm közötti méretekben 2390877
12944
394
Photo
cca 1910 Vegyes gyerekfotó tétel, közte több sérült vágott, 11×7 és 16×17 cm közötti méretekben
2386183
12945
394
Photo
1941 Esküvői csoportkép, pecséttel jelzett fotó Szilágyi Mátyás műterméből, 18×24 cm 2389853
12946
394
Photo
Sérült kerékpárját nézegető fiatalember, 2 db üvegnegatív, 9×6 cm
2389734
12947
394
3800
Photo
cca 1920-1940 Fotóalbum több mint 100 beragasztott fotóval (Balaton, strandolás, vadászat), vegyes méretben 2363255
12948
394
13000
Photo
cca 1900 Kolozsvár, Oberding Miklós vízvezeték-szerelő üzemének dolgozói, kartonra kasírozott fotó, karton sérült, 17×23 cm
2358224
12949
394
Photo
1919 Az Aradi Felső Kereskedelmi Iskola Katonai tanfolyamának érettségizett hallgatói 1918-1919, tablófotó, üvegezett keretben, fotón kis szakadás, 27x36 cm
2386173
12950
394
Photo
cca 1920 Régi idők focija, kartonra kasírozott fotó, 11,5×16,5 cm, karton: 19,5×24,5 cm
1642375
12951
394
Photo
cca 1910 Azonosításra váró egyenruhát viselő csoport Boldogasszony anyánk himnusz soraival díszített zászlóval. Nagyméretű tabló 32x25 cm
2360157
12952
394
Photo
cca 1900-1990 ~600 db vegyes fotó, külöböző témában és méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF