Ripley, Tim: Elit alakulatok. Németország különleges egységei a II. világháborúban. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Mike Spick: A II. világháború híres bombázói - Az Avro Lancaster és a Boeing B-17-es repülőgéperőd. Debrecen, 1999, Hajja & Fiai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
Brankovics György: A magyar szabadságharcz története. Bp., 1909, Franklin, 419 p.+3 t. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, 4 hiányzó táblával, 38-43. oldalak között két lap és egy tábla kijár.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, részben felvágatlan lapokkal.
Nigel Cawthorne: Győzelem. A történelem 100 legnagyobb hadvezére. Bódogh-Szabó Pál fordítása. Pécs, 2008, Alexandra. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.