Karl Justrow: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre ny. altábornagy. Bp., [1939], Singer és Wolfner. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány sérült lappal.
Kubinyi Ferenc: "...Ketrecbe engem zártak..." Almásy Pál altábornagy, Dr. Aranyi Sándor orvos ezredes és Kéri Kálmán volt vezérkari ezredes vallomásai. Bp., 1989, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés.
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Újrakötött félvászon kötés, térképmelléklet hiányos, fotókkal illusztrált.
Dr. Rados Jenő: A neoklasszicizmus nagy magyar templomai. Különlenyomat a Magyar Mérnök - és Építész-egylet Közlönye Havi Füzetei 1936. évi december 20-i 7-12. számából. Bp, 1937, Stádium Sajtóvállalt R.-T. Papírkötésben, jó állapotban. + Rados Jenő: A magyar klasszicizmus építészete feladataink tükrében. (Tipológia). Bp, 1943, a Franklin- Társulat Nyomdája. Különlenyomat a Zádor Anna és Rados Jenő A klasszicizmus építészete Magyarországon című mű második részéből. Papírkötésben, meglazult kötéssel. Kihajtható térkép-melléklettel.
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p.Egész vászonkötésben, kissé foltos állapotban, laza kötéssel.
Bíró Ferenc: A gyónás - a lélek gyógyszere. Katonák Könyvtára - Olvasmányok katonák részére. 3. sz. Bp., Kath. Sajtóegyesület Főv. Hölgybizottsága, 30 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben.
Nagy Kálmán: Két tábornok. Vetter és Vattay élete, kora, hadművészete. H.n., 2000, General Press. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói aranyozott és illusztrált bársonykötés.