Dr. Jac. P. Thijsse: Paddestoelen door. Zaandam, 1929,Verlade's Fabrieken N.V., 81 p. Holland nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, hiányos, több lap hiányzik (9/10, 13/14,19/20,25/26, 51/52, 61/62) és egy színes képkártya (94.) hiányzik, sérült gerinccel, kopott borítóval.
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979. 361 pg.