Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, matricás, kéz... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-fali-tal-jelzett-matricas-kezzel-aranyozott-keves-~II2383588
2383588
11174
393
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett fali tál, jelzett, matricás, kézzel aranyozott, kevés kopással d:25 cm
: pelikán_kristóf