Porzellan Zahl der Lose: 214
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2381183
11091
393
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással / Hand painted porcelain with Chinese peacock pattern 13,5x9 cm
2338344
11092
393
30000
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett,hibátlan / Hand painted porcelain with Chinese peacock pattern d:14,5 cm
2383645
11093
393
26000
Herendi dombornyomott virág mintás nagy méretű asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. bura lefogató csavar nélkül. Teljes magasság 55 cm 2351611
11094
393
Herendi búzavirágos váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 14 cm 2380180
11095
393
100000
Herendi Rotschild mintás kínáló készlet. 5 + 2 db, tál és tálca. Komplett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 38 cm
2376478
11096
393
Herendi Rotschild mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze d: 13,8 cm. Alátét: d: 18,2 cm 2384120
11099
393
17000
Herendi Viktória mintás porcelán urnaváza, fedelén plasztikusan rózsával díszített, kézzel festett, jelzett, m: 19 cm 2377603
11100
393
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.12x9 cm 2377602
11101
393
Herendi Viktória mintás lábas tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8 cm 2379915
11102
393
Herendi Viktória mintás lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 10 cm 2379925
11103
393
Herendi Viktória cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2379923
11104
393
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF