Militaria Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2384130
13085
393
Military
cca 1914-1918 Lövészárok a Lan partján, az Érdekes Újság háborús képeiből, a Légrády Testvérek kiadása (Az Országos Magyar Hadimúzeum Egyesület kizárólagos terjesztése), fénynyomat, papír, 19,5x27 cm
2381203
13086
393
Military
1938 Luftwaffe porcelán tányér CT Nelson-Altwasser FL.UV. jelzéssel. d: 23 cm
2381201
13087
393
22000
Military
XX. sz vége: Arab díszkard Katarból. Jelzett, hüvellyel, kardbojtokkal 99 cm. Díszdobozban, csat hiányzik a dobozról. Szép állapotban. 2352500
13088
393
Military
T-54/55 harckocsi oldalsó parancsnoki figyelő prizmája, orosz gyártmány, kopásnyomokkal, 22x13x7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF