Militaria

Zahl der Lose: 76

cca 1912 Katonai alakulat csoportképe, Beliczay József felirattal, 12,5x17 cm, díszes karton, aranyozott ablakkal 24,8x32,8 cm
13061.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1915-16 II. és III. Hadikölcsön, 3 db szórólap, hajtásnyommal, apró szakadással, 24x15 és 25x18 közötti méretben
13062.

Rufpreis:
1 000 HUF

1939M honvédségi sátorcövek, pecséttel jelzett alumínium
13063.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1944 Orosz katona, jelzés nélküli vintage fotó Mosonyi Antalné (?-?) kiskunfélegyházi fényképész hagyatékából, 22x16 cm, karton 29x21 cm
13064.

Rufpreis:
1 600 HUF

1868 Katonai végelbocsájtó levél (obsit) hidegkuti Steinbach Ervin részére az 5. gróg  Radetzky huszárezredből való leszerelésére, Kis beszakadssal / Army disarming warrant from the Radetzky hussar regiment. 55x45 cm
13065.

Rufpreis:
10 000 HUF

II. világháborús bajonett, kissé megviselt állapotban. 35 cm
13066.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

cca 1944 Brit II. világháborús katonai csokoládé és édesség fém hadtáp doboz, "CHOCOLATE & BOILED SWEETS P. F. & Co. PKD. 3/44" felirattal, kopásnyomokkal, 6x14x21,5 cm.
13067.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

I. világháborós hadifogoly munka, réz borítással, fa betéttel,dwdél kissé deofrmált, 9x14,5x6,5 cm
13068.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Leo Köhler KG német Bundeswehr kezes-lábas, béléssel, 170-180-95, Gr. 6., használt, de frissen mosva.
13069.

Rufpreis:
2 800 HUF

Régi gázálarc táska, ún. szimatszatyor, kopott, 30x24 cm
13070.

Rufpreis:
1 800 HUF

II világháborús magyar katonai rohamsisak szakadt párnázattal. Kopott. / World War II. Hungarian military helmet.
13071.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

cca 1950-1980 Katonai járőr oldaltáska, sertésbőr, kissé kopottas, egyébként jó állapotban. 30x25x6 cm
13072.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF